Apie mus

 • A klasės namai
 • Dujinis šildymas
 • 500m iki Neries upės
 • Kvartale planuojamas vaikų darželis
 • Tvenkinys
 • Aptverta teritorija
 • Dalis nuosavo miško
„Neries slėnio“ kotedžai – tai nauji mažaaukščiai kotedžai, kuriuose įrengti butai su individualiais įėjimais, terasomis ir privačiais kiemeliais. Pastarųjų dalyje numatytas tvenkinys su įspūdingu kraštovaizdžiu, kuris išsiskiria savo unikalia vieta šalia Žaliųjų ežerų ir Europos parko.
Kotedžų teritorija bus aptverta, siekiant užtikrinti gyventojų privatumą ir saugumą, todėl į “Neries slėnio” kotedžų teritoriją galės patekti tik gyventojai arba jų laukiami svečiai. Šie kotedžai suprojektuoti siekiant maksimaliai išvengti įprastu tapusio kotedžų statybų principo “langas į langą”.
“Neries slėnio” kotedžai statomi išskirtinai tiems, kurie vertina maksimalią kokybę už optimalią kainą.
 
Projekto tikslas: Projektas atliekamas, siekiant patenkinti būsimų šeimininkų lūkesčius gyventi taupiai, bet komfortiškai. Todėl, statant “Neries slėnį” atsižvelgiama į naujas patikimas technologijas. Projektas orientuotas į kokybę, kotedžų estetinį vaizdą, siekiant sukurti išskirtinį kvartalą.
Gamtos jaukumas: Naujakuriai pateks į jaukų, gamtos apsuptą kvartalą. Pėsčiomis bus pasiekiamas miškas, tvenkinys, Neris. Gamtos mylėtojai galės vaikštinėti mišku ar per 15 min nuvažiuoti su dviračiu prie Balsio ežero, taip pat greit pasiekiamas ir Europos parkas.
Auginantiems mažuosius nereiks ieškoti žalio kampelio pasivaikščiojimui, kadangi gamta bus čia pat.
 
Puiki infrastruktūra:  Neries slėnis patogiai pasiekiamas automobiliu ir viešuoju transportu. Iki autobusų stotelės tik 100 metrų, kurioje netenka ilgai laukti, nes dažnai kursuoja miesto transportas. Iki Europos parko tik 3 km, 4 min kelio. Iki Žaliųjų ežerų tik 3,8 km, 6 min kelio automobiliu. Iki artimiausios parduotuvės 260 metrų. Santariškių klinikas galima pasiekti per 11 min automobiliu. Iki Molėtų plento 6,6 km, 10 min kelio. Iki Balsių pagrindinės mokyklos 3 km, 5 min kelio automobiliu.
 
Techniniai sprendimai:
 • Kotedžuose bus įrengtas grindinis šildymas, kuris garantuos ne tik aukštesnes komforto sąlygas, bet ir mažesnes šildymo sąnaudas dėl efektyvesnio energijos panaudojimo.
 • Vėdinimas - suprojektuota mechaninė vėdinimo sistema nuolat aprūpins gyvenamąją erdvę gaiviu oru, apsaugos nuo pro langus patenkančių dulkių, neleis kauptis drėgmei ir leis taupyti šilumos kaštus.
 • Bus sumontuoti langai, kurie itin sandarūs, todėl žiemą puikiai sulaiko šilumą, o vasarą neleidžia prikaitinti patalpų.
 • Išorinės sienos bus dekoruotos klinkeriu, dekoruotu tinku ir fasado plokšte.
 
 Patogus parkavimas: Gyventojų patogumui šalia namų bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Todėl nebus jokių rūpesčių pastatyti automobilį šalia namų, net, jei šeimoje bus ne vienas automobilis. Stovėjimo vietų pakaks ir jūsų laukiamiems svečiams.

UAB "Neries terasos"
Įmonės kodas  304127375
PVM mokėtojo kodas LT100009792412
Vadovas Olegas Morozas
Adresas: Želmenų g. 3, LT-14269, Vilnius
Mobilus telefonas +37063327397
 

Žemėlapis

Gaukite pasiūlymą